> > > Hotel Bayerischer Hof

Informace o Hotel Bayerischer Hof

Vítáme Vás na stránce Hotel Bayerischer Hof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bayerischer Hof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bayerischer Hof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bayerischer Hof.

  • Hotel Bayerischer Hof

Hotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Bayerischer Hof - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bayerischer Hof
Ulice:  Bahnhofplatz 2
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3384 Kč
133 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bayerischer Hof se nachází v Lindau, přímo u Bodamského jezera, a nabízí velké pokoje, venkovní bazén, ve všech prostorách dostupné Wi-Fi a nádherný výhled na jezero. Bayerischer Hof poskytuje individuálně zařízené pokoje se satelitní TV, koupelnou, županem a přezůvkami. Součástí hotelu je elegantní Seegartenbar s nabídkou nápojů, které si v létě můžete vychutnávat také na terase u jezera. Na teplé nápoje a moučníky lze zajít do kavárny Corner-Café. Bayerischer Hof Hotel má wellness centrum se saunami, parní saunou a kaldáriem. Během svého pobytu můžete také cvičit v posilovně, nebo si ve wellness centru Babor Beauty Spa dopřávat kosmetická ošetření.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero3 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau36 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee46 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter