> > > Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil

Informace o Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil

Vítáme Vás na stránce Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil.

  • Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil

Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - HotelyHotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil
Ulice:  Inselgraben 3
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2425 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrutrnlzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový butikový hotel Superior se nachází na krásné přístavní promenádě u Bodamského jezera na ostrově Lindau a nabízí fitness centrum, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu dostupné ve všech prostorách a prostorné wellness centrum na 3 podlažích s bazény, saunami a kosmetickým salonem. Hotel Helvetia Spa- und Wellnessdomizil poskytuje ubytování v elegantních pokojích s parketami, sladěným nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou s připraveným županem a osuškou do sauny. Hotel Helvetia Lindau má také wellness centrum, jehož služby si je třeba rezervovat předem. Těšit se můžete například na vyhřívaný krytý bazén s umělými vlnami, bio saunu s barevnou světelnou terapií, parní saunu ve stylu Bali, panoramatické sauny a různé bary v relaxačním prostoru s nabídkou zdravého občerstvení. Ve švýcarské restauraci se připravují jídla sezonní kuchyně z čerstvých bio surovin včetně ryb ulovených v Bodamském jezeře.


Důležité informace

Upozorňujeme, že počet parkovacích stání je omezený a jejich dostupnost závisí na momentální obsazenosti. Procedury ve wellness centru je nutné rezervovat předem, kontaktujte prosím hotel ještě před příjezdem. U rezervací procedur po check-inu hotel nemůže zaručit, že budou tyto služby dostupné.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero3 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau36 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee47 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter