> > > Hotel Vis à vis

Informace o Hotel Vis à vis

Vítáme Vás na stránce Hotel Vis à vis na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Vis à vis, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Vis à vis, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Vis à vis.

  • Hotel Vis à vis

Hotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - HotelyHotel Vis à vis - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Vis à vis
Ulice:  Bahnhofplatz 4-6
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2069 Kč
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel je situován v centru ostrova Lindau, naproti železniční stanici a 200 metrů od přístavu, a nabízí středomořskou atmosféru a bezplatné wellnes centrum každý večer. Hotel Vis à Vis nabízí prostorné a elegantní pokoje ve světlém moderním provedení. K dispozici je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. V ceně ubytování je zahrnutá bohatá snídaně formou bufetu. V kavárně / baru / bistru je po celý den podávána káva, nápoje a občerstvení. Hotel Vis à Vis je ideálním výchozím bodem pro objevování Bodamského jezera a pro výlety do sousedního Švýcarska a Rakouska. Z nedalekého přístavu vyplouvají parníky do měst Bregenz, Konstanz a Friedrichshafen. Soukromá parkovací místa u hotelu Vis à Vis jsou k dispozici za příplatek.


Důležité informace

Pokud přijedete po 22.00 hodině, můžete použít automat pro přihlášení. Vaše příjmení bude vaše heslo.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero3 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau36 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice41 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee46 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter