> > > Hotel Bad Schachen

Informace o Hotel Bad Schachen

Vítáme Vás na stránce Hotel Bad Schachen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bad Schachen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bad Schachen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bad Schachen.

  • Hotel Bad Schachen

Hotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bad Schachen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bad Schachen
Ulice:  Bad Schachen 1
Město:  88131 Lindau
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento skvělý 4hvězdičkový hotel nabízí elegantní pokoje a wellness o ploše 1 000 m², s krytým i venkovním bazénem. Nachází se v Bad Schachen, přímo u krásného Bodamského jezera. Každý pokoj v rodinném Hotelu Bad Schachen je zařízen trochu jinak a všechny jsou vybavené ledničkou a satelitní TV. Některé mají balkon a obývací část. Ve vstupní hale je zdarma dostupné Wi-Fi. Bad Schachen provozuje 2 stylové restaurace s výhledem na jezero a Alpy. Podává se zde regionální kuchyně a každodenní snídaně formou bufetu. Nejrůznější nápoje rozlévá ve večerních hodinách Bar Rendezvous. Ve wellness centru si můžete vybrat mezi finskou a parní saunou a bio saunou nebo zajít do fitness centra. Objednat se tu lze i na kosmetické procedury a masáže. Přímo u Bodamského jezera je 20metrový bazén, vyhřívaný na 24 °C. Hotel stojí jen 5 minut pěšky od vlakového nádraží Enzisweiler a přístaviště Bad Schachen. K dispozici jsou venkovní parkovací stání i garáž.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero4 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz7 kmHörbranz Hotel Bauer
Esseratsweiler8 kmEsseratsweiler Achberg
Bregenz9 kmBregenz Festspielhaus
Dornbirn18 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen18 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems22 kmHohenems Rakousko
Eglofs24 kmEglofs Syrgenstein
Götzis25 kmGötzis desetiboj
Mellau29 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Wolfegg31 kmWolfegg Alttann
Bermatingen31 kmBermatingen Bodamské jezero
Sibratsgfäll32 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Meersburg am Bodensee34 kmMeersburg u Bodamského jezera
Weitnau37 kmWeitnau Alttrauchburg
Kostnice40 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee45 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch46 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz50 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter