> > > Hotel Gasthof Stift

Informace o Hotel Gasthof Stift

Vítáme Vás na stránce Hotel Gasthof Stift na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Gasthof Stift, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Gasthof Stift, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Gasthof Stift.

  • Hotel Gasthof Stift

Hotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - HotelyHotel Gasthof Stift - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Gasthof Stift
Ulice:  Stiftsplatz 1
Město:  88131 Lindau
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný nekuřácký hotel se nachází na pobřežním ostrově Lindau u Bodamského jezera a nabízí pokrmy bavorské kuchyně, venkovní terasu přímo na historickém náměstí a útulné pokoje s TV s plochou obrazovkou. Hotel Gasthof Stift je situován uvnitř klášterních hradeb a poskytuje ubytování v prostorných pokojích se světlým dřevěným nábytkem, slunnými barvami, květinovými motivy a vlastní koupelnou s fénem. V restauraci Alte Wache se servírují regionální jídla a posedět a popíjet nápoje můžete také venku na zahrádce. Podává se snídaně formou bufetu a na místě si můžete objednat také polopenzi. Recepce pro vás může zajistit prohlídky ostrova na vozítku Segway. V hotelu je dostupné Wi-Fi připojení. Hotel Stift je vzdálen 200 metrů od přístavu Lindau a 400 metrů od místního vlakového nádraží.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero2 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler8 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau35 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee47 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter