> > > Hotel Lindauer Hof

Informace o Hotel Lindauer Hof

Vítáme Vás na stránce Hotel Lindauer Hof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Lindauer Hof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Lindauer Hof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Lindauer Hof.

  • Hotel Lindauer Hof

Hotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - HotelyHotel Lindauer Hof - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Lindauer Hof
Ulice:  Dammgasse 2
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2264 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na ostrově Lindau u Bodamského jezera, 2 minuty pěšky od malebného přístavu Lindau. Nabízí Wi-Fi zdarma a sluneční terasu. Všechny pokoje v hotelu Lindauer Hof mají satelitní TV, psací stůl a koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Ve světlé hotelové restauraci, která nabízí místní rybí pokrmy a vína, se podává také snídaně formou bufetu. Dobře zásobený hotelový bar nabízí širokou škálu nápojů a koktejlů. Hotel Lindauer Hof zahrnuje službu půjčení jízdních kol, na kterých můžete prozkoumat ostrov. Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety k Bodamskému jezeru a jeho okolí v trojmezí Německa, Rakouska a Švýcarska. Hotel Lindauer Hof leží 5 minut pěšky od hlavního vlakového nádraží a 25 km od letiště St. Gallen-Altenrhein.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Lindauer Hof o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero3 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau36 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee47 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter