> > > Hotel Ratsstuben

Informace o Hotel Ratsstuben

Vítáme Vás na stránce Hotel Ratsstuben na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ratsstuben, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ratsstuben, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ratsstuben.

  • Hotel Ratsstuben

Hotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - HotelyHotel Ratsstuben - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ratsstuben
Ulice:  Ludwigstrasse 7
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1904 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Ratsstuben se nachází na ostrově Lindau na Bodamském jezeře, jen několik kroků od pobřežní promenády, a nabízí pokoje ve venkovském stylu. Rodinný Hotel Ratsstuben poskytuje pokoje s koupelnou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Každé ráno podává Ratsstuben snídani formou bufetu v německém stylu, kterou si lze v letních měsících vychutnávat také ve dvoře. Za necelých 5 minut dojdete na hlavní vlakové nádraží Lindau i do místního přístavu.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Ratsstuben o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero3 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler9 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau35 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee47 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter