> > > Hotel Seerose

Informace o Hotel Seerose

Vítáme Vás na stránce Hotel Seerose na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Seerose, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Seerose, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Seerose.

  • Hotel Seerose

Hotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - HotelyHotel Seerose - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Seerose
Ulice:  Auf der Mauer 3
Město:  88131 Lindau
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1246 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný hotel se nachází na ostrově Lindau na Bodamském jezeře, naproti výstavišti Messe. Nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny pokoje, které Hotel Seerose poskytuje, prošly v roce 2010 rekonstrukcí a jejich součástí je stylová koupelna. K řadě z nich patří soukromý balkon. Všichni hosté obdrží od hotelu nápoj na uvítanou. Hotel Seerose podává bohatou snídani formou bufetu. Snídaně obsahuje domácí marmelády, různé čaje a vaječné pokrmy. Hotel Seerose má terasu a zahradu, které jsou vhodné k relaxaci na čerstvém vzduchu. Do hlavní nákupní části Lindau a k místnímu přístavu jsou to od hotelu Seerose 2 minuty chůze. Vlakové nádraží Lindau je vzdálené pouhých 400 metrů. Hotel Seerose představuje skvělou základnu pro výlety na jízdních kolech nebo na motorce a pro vodní sporty na Bodamském jezeře. Vydat se můžete také na celodenní výlety po Rakousku.


Důležité informace

Hosté, kteří přijedou po 19:00, musí hotel kontaktovat předem a sjednat si check-in. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Hotel Seerose má hlavní recepci, kde se musí přihlásit hosté, kteří si rezervují apartmán. Upozornění: kartou EC lze platit vždy. Platba kreditní kartou občas z technických důvodů možná není. Neplacené parkoviště se nachází zhruba 200 metrů od hotelu. Za poplatek lze zaparkovat také naproti hotelu. Upozornění: pokoje s balkonem jsou k dispozici podle obsazenosti. Upozornění: za ubytování se psy se platí poplatek. Za malého psa se platí 5 EUR a za velkého psa 10 EUR. Ještě před příjezdem sdělte prosím ubytování velikost psa.

Zajímavosti v okolí

Lindau / Bodamské jezero2 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Bregenz7 kmBregenz Festspielhaus
Esseratsweiler8 kmEsseratsweiler Achberg
Dornbirn16 kmDornbirn Vorarlberg
Friedrichshafen20 kmFriedrichshafen letiště
Hohenems21 kmHohenems Rakousko
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Götzis24 kmGötzis desetiboj
Mellau27 kmMellau lyžování
zobrazit vše
Sibratsgfäll30 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Wolfegg32 kmWolfegg Alttann
Bermatingen33 kmBermatingen Bodamské jezero
Weitnau35 kmWeitnau Alttrauchburg
Meersburg am Bodensee36 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice42 kmKostnice lázně
Überlingen am Bodensee47 kmÜberlingen Bodamské jezero
Hosskirch48 kmHosskirch ubytování
Braz bei Bludenz48 kmBraz bei Bludenz golf
 
 
facebook g+ twitter