Informace o Gasthaus Schwanen

Vítáme Vás na stránce Gasthaus Schwanen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gasthaus Schwanen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gasthaus Schwanen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gasthaus Schwanen.

  • Gasthaus Schwanen

Gasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - HotelyGasthaus Schwanen Stühlingen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gasthaus Schwanen
Ulice:  Talstr. 9
Město:  79780 Stühlingen
Okres:  Waldshut
Kraj:  Bádensko-Württembersko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1634 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitrudanotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento malý venkovský hotel se nachází u měst Stühlingen-Schwaningen v přírodním parku Jižní Schwarzwald a je výchozím bodem pro pěší turistiku v oblasti Schluchtensteig. V restauraci doporučené průvodcem Michelin se podává čerstvá kančí a jelení zvěřina. Hotel také vyrábí vlastní tradiční třešňový likér. Gasthaus Schwanen nabízí 24 hodin denně čaj a kávu zdarma a má bezplatný internetový terminál ve vstupní hale. Vzhledem ke své poloze mezi městem Schaffhausen a jezerem Titisee je hotel snadno přístupný a je vhodným místem pro výlety do Švýcarska, Alsaska a k Bodamskému jezeru. Malebná krajina Černého lesa nabízí k vidění například rokli Wutachschlucht, historickou železnici Sauschwänzle a působivé vodopády Rheinfall v Schaffhausenu.


Důležité informace

Restaurace je ve středu večer uzavřena.

Zajímavosti v okolí

Löffingen14 kmLöffingen Schwarzwald
Gailingen27 kmGailingen am Hochrhein Bodamské jezero
Albbruck31 kmAlbbruck hrad Rihburg
Furtwangen35 kmFurtwangen im Schwarzwald univerzita
Sankt Märgen36 kmSankt Märgen museum
Gutach im Breisgau50 kmGutach im Breisgau ubytování
 
 
facebook g+ twitter