Informace o Hotel Admiral

Vítáme Vás na stránce Hotel Admiral na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Admiral, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Admiral, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Admiral.

  • Hotel Admiral

Hotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral Lipno nad Vltavou - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Admiral
Ulice:  Lipno nad Vltavou 92
Město:  38278 Lipno nad Vltavou
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1444 Kč
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithusvrutrnlarzh

Rychlý popis

Hotel v Lipně nad Vltavou stojí 100 metrů od aquaparku Aquaworld Lipno a 200 metrů od Lipenské přehrady a přístavu a najdete v něm restauraci s krytou terasou. Hotel Admiral nabízí ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi. Parkoviště je zdarma. Prostorné pokoje jsou vybavené satelitní TV a dřezem, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, takže si můžete ohřát jídlo a připravit nápoje. Ve vlastní koupelně je sprcha, fén a toaletní potřeby. V zimním období můžete v rezortu lyžovat a jezdit na běžkách. Lyžařský vlek je jen 300 metrů odtud a k bobové dráze to budete mít od hotelu Admiral 500 metrů. Lyžařské vybavení si můžete vypůjčit v hotelu a v obci je i lyžařská škola. Hotel Admiral je vzdálený 900 metrů od golfového hřiště.

Zajímavosti v okolí

Lipno nad Vltavou2 kmSkiareál Lipno
Frymburk5 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Rožmberk nad Vltavou11 kmHrad Rožmberk
Bad Leonfelden15 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov19 kmJezdecký klub Slupenec
Český Krumlov20 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov21 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Freistadt26 kmFreistadt obchody
Zlatá Koruna27 kmKlášter Zlatá Koruna
Linec38 kmLinz kempování
zobrazit vše
České Budějovice42 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice42 kmVýstaviště České Budějovice
České Žleby43 kmLyžařský areál České Žleby
Nové Hrady44 kmStátní hrad Nové Hrady
Netolice47 kmStátní zámek Kratochvíle
Waldkirchen47 kmWaldkirchen bazén
Hluboká nad Vltavou49 kmStátní zámek Hluboká
Ansfelden49 kmAnsfelden Stockinger Hotel
 
 
facebook g+ twitter