Informace o Das Landhaus Hauptmann

Vítáme Vás na stránce Das Landhaus Hauptmann na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Das Landhaus Hauptmann, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Das Landhaus Hauptmann, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Das Landhaus Hauptmann.

  • Das Landhaus Hauptmann

Das Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyDas Landhaus Hauptmann Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Das Landhaus Hauptmann
Ulice:  Kogelweg 4 - 6
Město:  9210 Pörtschach am Wörthersee
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutany
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1916 Kč
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Das Landhaus Hauptmann, obklopen lesy a loukami, se nachází na krásném místě nad obcí Pörtschach. Nabízí nádherný výhled na jezero Wörth. Tento venkovský dům zahrnuje zahradu o velikosti 2000 m² s bazénem a soukromou pláž u jezera. Ve wellness můžete navštívit saunu, parní lázeň, solárium, fitness centrum a relaxační zónu. Stylově zařízené pokoje mají prostornou koupelnu a balkon nebo terasu. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, kterou si můžete dát v restauraci nebo na panoramatické terase. V restauraci se podává i večeře. V blízkosti Landhaus Hauptmann se lze věnovat mnoha sportům a volnočasovým aktivitám včetně tenisu, plachtění, golfu, surfingu, jízdy na koni a pěších túr.


Důležité informace

Informujte prosím Das Landhaus Hauptmann o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Pörtschach am Wörthersee3 kmPörtschach am Wörther See
Feldkirchen v Korutanech13 kmFeldkirchen in Kärnten
Ferlach15 kmFerlach Korutany
Ossiach16 kmOssiach jezero Ossiacher See
Ledenitzen18 kmLedenitzen u Faak am See
Sankt Niklas an der Drau19 kmSankt Niklas an der Drau
Annenheim22 kmAnnenheim Ossiacher See
Villach26 kmVillach hokej
Heiligengeist33 kmHeiligengeist ubytování
Bad Kleinkirchheim37 kmBad Kleinkirchheim lázně
 
 
facebook g+ twitter