Informace o Hotel Schloss Seefels

Vítáme Vás na stránce Hotel Schloss Seefels na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Schloss Seefels, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Schloss Seefels, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Schloss Seefels.

  • Hotel Schloss Seefels

Hotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Seefels Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Schloss Seefels
Ulice:  Töschling 1
Město:  9210 Pörtschach am Wörthersee
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutany
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3625 Kč
140 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Schloss Seefels je proslulý svou vynikající polohou přímo u jezera Wörthersee. Nabízí jedinečné kouzlo a styl v kombinaci s luxusní a exkluzivní atmosférou. Pokoje jsou elegantní a pohodlně zařízené. Mají klimatizaci, minibar, bezpečnostní schránku, TV s plochou obrazovkou a koupelnu s přezůvkami, župany a bezplatnými toaletní potřebami. K některým pokojům patří také balkon. V hotelu Schloss Seefelsel můžete relaxovat v exkluzivním wellness centru o rozloze 1100 m², který byl vytvořen kolem přírodních skal. Zahrnuje několik saun včetně finské sauny, bylinkové sauny, venkovní sauny, oddělené sauny jen pro ženy, parní sauny a solné infračervené místnosti. Dopřejte si i čaj z čajového baru v jedné z relaxačních místností s panoramatickým výhledem na jezero a na hory. V jedné ze 3 hotelových restaurací si lze vychutnat gurmánskou kuchyni. Každé ráno se rovněž podává bohatá snídaně.


Důležité informace

Předčasný odjezd: Mimo sezonu se účtuje 80% z celkové ceny bez jídla. V hlavní sezóně se účtuje 100% z celkové ceny bez jídla.

Zajímavosti v okolí

Pörtschach am Wörthersee2 kmPörtschach am Wörther See
Feldkirchen v Korutanech11 kmFeldkirchen in Kärnten
Ossiach12 kmOssiach jezero Ossiacher See
Sankt Niklas an der Drau15 kmSankt Niklas an der Drau
Ledenitzen15 kmLedenitzen u Faak am See
Annenheim17 kmAnnenheim Ossiacher See
Ferlach19 kmFerlach Korutany
Villach21 kmVillach hokej
Heiligengeist29 kmHeiligengeist ubytování
Bad Kleinkirchheim33 kmBad Kleinkirchheim lázně
zobrazit vše
Millstatt47 kmMillstatt jezero Millstätter See
 
 
facebook g+ twitter