Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Lenas Donau Hotel

Informace o Lenas Donau Hotel

Vítáme Vás na stránce Lenas Donau Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Lenas Donau Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Lenas Donau Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Lenas Donau Hotel.

  • Lenas Donau Hotel

Lenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyLenas Donau Hotel Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Lenas Donau Hotel
Ulice:  Wagramer Straße 52
Město:  1220 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
769 Kč
30 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Lenas Donau Hotel stojí na klidném místě přímo na břehu Starého Dunaje, pouhých 5 minut chůze od stanice metra Alte Donau. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, terasu s výhledem na Starý Dunaj a restauraci, ve které se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech prostorách. Ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu, kde nechybí cake pops, sladké knedlíky plněné švestkovou marmeládou a mražený jogurt. K dispozici je také bar, který je otevřený po celý den. Světlé moderní pokoje mají zvukotěsná okna, satelitní TV a koupelnu s fénem. Kolem Starého Dunaje, který byl dříve spojený s hlavním tokem Dunaje, se dnes rozkládá rekreační oblast, kde se můžete věnovat například plachtění. Hotel Lenas Donau je vzdálený 600 metrů od nákupního centra Donauzentrum. Z nedaleké stanice metra (trasa U1) dojedete přímo do centra Vídně. Blízko najdete také autobusovou zastávku Wagramerstraße. Na místě je neplacené veřejné parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že se platí už při příjezdu. Vezměte prosím na vědomí, že kapacita parkoviště je omezená a místa nelze rezervovat předem.

Zajímavosti v okolí

Vídeň6 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf16 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge19 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf20 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl24 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau35 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf37 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mistelbach38 kmMistelbach an der Zaya
zobrazit vše
Altlengbach39 kmAltlengbach hotely
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
 
 
facebook g+ twitter