Informace o Ibis Wien Messe

Vítáme Vás na stránce Ibis Wien Messe na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ibis Wien Messe, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ibis Wien Messe, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ibis Wien Messe.

  • Ibis Wien Messe

Ibis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - HotelyIbis Wien Messe Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ibis Wien Messe
Ulice:  Lassallestraße 7a
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1476 Kč
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ibis Wien Messe má výhodnou polohu v blízkosti slavného zábavního parku Prater (Riesenrad), výstaviště Reed Exhibitions Messe Wien a kongresového centra Austria Center Vienna. Z nedalekého nádraží Praterstern Wien Nord, vzdáleném 300 metrů, vás metro linky 1 a 2 za 5 minut zaveze do historického centra města a vlakem S7 se za 20 minut dostanete na mezinárodní letiště ve Vídni. Milovníci sportů a slunce mohou navštívit nedalekou rekreační oblast Donauinsel nebo se projít svěží zahradou Prater Hauptallee. Ibis Wien Messe má pěkně zařízené pokoje a kvalitní vídeňskou i mezinárodní kuchyni pro hosty na služební cestě i dovolené. Nepřetržitě otevřený bar podává nápoje a občerstvení. Restaurace La Table je otevřena od 12:00 do 14:00 a od 18:00 do 22:00. Na místě je k dispozici veřejné parkoviště za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Vídeň3 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge16 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf17 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau32 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach36 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Mistelbach41 kmMistelbach an der Zaya
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Vídeňské Nové Město49 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter