Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Das Triest Hotel

Informace o Das Triest Hotel

Vítáme Vás na stránce Das Triest Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Das Triest Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Das Triest Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Das Triest Hotel.

  • Das Triest Hotel

Das Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyDas Triest Hotel Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Das Triest Hotel
Ulice:  Wiedner Hauptstraße 12
Město:  1040 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3586 Kč
139 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Das Triest je klasický designový hotel z dílny známého interiérového architekta Sira Terence Conrana. Nachází se v módní čtvrti Freihaus, pouhých 5 minut chůze od Státní opery a trhu Naschmarkt. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Tento 5hvězdičkový hotel býval před více než 300 lety hlavní zastávkou dostavníků na trase z Vídně do Terstu. Původní stáje s klenutými stropy byly přestavěny na salonky, apartmá a konferenční místnosti. Oceněná restaurace Collio nabízí severoitalskou gurmánskou kuchyni. V letních měsících podává Das Hotel Triest snídaně a grilované speciality ve dvoře ve středomořském stylu. Na stanici metra Karlsplatz odtud dojdete za 2 minuty. Katedrála sv. Štěpána je vzdálená 15 minut chůze.


Důležité informace

Upozornění: ve vedlejší budově hotelu probíhají mezi 8:00 a 18: 00 od pondělí do pátku renovační práce. Během tohoto období můžete zaznamenat zvýšenou hladinu hluku nebo drobné rušivé projevy. Upozorňujeme, že restaurace je v neděli a o svátcích zavřená. Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 8 pokojů se vztahují příplatky a odlišné storno podmínky.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Brunn am Gebirge12 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf12 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Klosterneuburg13 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Enzersdorf13 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl21 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau29 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach33 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen40 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter