Informace o Der Wilhelmshof

Vítáme Vás na stránce Der Wilhelmshof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Der Wilhelmshof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Der Wilhelmshof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Der Wilhelmshof.

  • Der Wilhelmshof

Der Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - HotelyDer Wilhelmshof Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Der Wilhelmshof
Ulice:  Kleine Stadtgutgasse 4
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2434 Kč
88 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní rodinný hotel Wilhelmshof se vyznačuje klasickou fasádou a nabízí nekuřácké pokoje. Všechny jsou vybavené klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou s podlahovým topením. Hotel Wilhelms se nachází v tiché boční ulici, 5 minut chůze od proslulého ruského kola Riesenrad a uzlu veřejné dopravy Praterstern, kde staví podzemní linky U1 a U2. Za pouhých 7 minut jízdy metrem je dostupné sídlo institucí OSN, lunapark Messe Wien i katedrála sv. Štěpána. Na místě jsou k dispozici parkovací garáže.


Důležité informace

Pokud jste si rezervovali parkovací místo v garáži, zajděte prosím nejdříve na recepci. Upozorňujeme, že na rezervace více než 10 pokojů se vztahují jiné podmínky a další poplatky. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau32 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach42 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter