Informace o Hotel Hillinger

Vítáme Vás na stránce Hotel Hillinger na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Hillinger, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Hillinger, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Hillinger.

  • Hotel Hillinger

Hotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Hillinger Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Hillinger
Ulice:  Erzherzog-Karl-Str. 105
Město:  1220 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1093 Kč
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Hillinger byl zrenovován v roce 2014. Nachází se jen kousek od dálnice A23 a 5 minut jízdy autem od sídla Organizace spojených národů, konferenčního centra Austria Center Vienna a moderních obchodních a nákupních oblastí v severovýchodní části města. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Pokoje jsou moderní a mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem. Hillinger Hotel provozuje restauraci, kde si můžete vychutnat pestrou snídani formou bufetu, klasickou rakouskou kuchyni i mezinárodní pokrmy. Na místě najdete také kavárnu. Hotel je bezbariérový. K dispozici jsou rovněž různé prostory pro semináře, kongresy a oslavy a vedle hotelu se nachází unikátní multifunkční sál až pro 3000 lidí. Během léta je možné zdarma využívat venkovní bazén, který je od hotelu vzdálený jen 50 metrů. Nedaleko najdete také největší lezecké centrum v Rakousku, kde se můžete naučit nebo zdokonalit horolezecké dovednosti. Svým hostům nabízí Hotel Hillinger tento zážitek zdarma. Donauzentrum, největší nákupní centrum ve Vídni, je vzdálené 5 minut jízdy autem. Na autobusovou zastávku Polgarstraße dojdete za 2 minuty. Od ní se lze autobusem do centra města dostat za 20 minut.


Důležité informace

Pro připojení k internetu musíte mít vlastní laptop a Wi-Fi kartu.

Zajímavosti v okolí

Vídeň7 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg13 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf15 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge19 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf20 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau35 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf36 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
zobrazit vše
Mistelbach39 kmMistelbach an der Zaya
Altlengbach40 kmAltlengbach hotely
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
 
 
facebook g+ twitter