Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hotel Ambassador

Informace o Hotel Ambassador

Vítáme Vás na stránce Hotel Ambassador na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ambassador, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ambassador, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ambassador.

  • Hotel Ambassador

Hotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Ambassador Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ambassador
Ulice:  Kärntner Straße 22
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4524 Kč
180 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní hotel Ambassador se nachází na nákupní ulici Kärntner v centru Vídně, jen 200 metrů od stanic metra Stephansplatz a Karlsplatz, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Hotel Ambassador byl otevřený v roce 1898 a byla v něm ubytována řada slavných hostů, jako byla Marlene Dietrich a Mark Twain. Hotel je situovaný v krátké pěší vzdálenosti od hlavních historických památek včetně katedrály sv. Štěpána, císařského paláce Hofburg a Státní opery. Hotel Ambassador má prostorné, elegantní pokoje, které jsou individuálně zařízené vybranými starožitnostmi. Vybavení zahrnuje nastavitelnou klimatizaci, satelitní TV, minibar a trezor. V restauraci se podávají jídla rakouské kuchyně a sezónní pokrmy. Ze zimní zahrady je výhled na historické náměstí Neuer Markt. V baru v atriu se servírují koktejly, káva a občerstvení a v letních měsících si můžete odpočinout ve venkovní kavárně na ulici Kärntner. Do kongresového centra Hofburg Congress and Event Centre dojdete z hotelu za 10 minut.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom hotel předem. Kontaktní údaje jsou uvedené v potvrzení rezervace. U rezervací na více než 15 nocí mohou platit odlišné storno podmínky. Hotel Ambassador vás v takovém případě bude kontaktovat.

Zajímavosti v okolí

Vídeň336 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf39 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter