Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hotel de France Wien

Informace o Hotel de France Wien

Vítáme Vás na stránce Hotel de France Wien na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel de France Wien, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel de France Wien, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel de France Wien.

  • Hotel de France Wien

Hotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel de France Wien Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel de France Wien
Ulice:  Schottenring 3
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2966 Kč
115 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel de France Wien stojí na elegantní třídě Ringstraße v centru Vídně, jen 50 metrů od stanice metra Schottentor (linka U2). Nabízí restauraci, bar s živou klavírní hudbou a zdarma Wi-Fi ve všech prostorách a nepřetržitě otevřenou posilovnu. V restauraci No.3 se můžete těšit na tradiční vídeňské speciality a v létě je otevřena kavárna se zahrádkou. Na místě najdete také Daihachi Sushi Bar, podávající japonská jídla. V horním patře restaurace se podává bohatá snídaně formou bufetu s uzeným lososem a šumivým vínem. Hotel de France má také stylový bar Atrium s živou klavírní hudbou a výhledem do proskleného atria. Světlé pokoje mají kabelové připojení k internetu zdarma, satelitní TV, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a elegantní koupelnu s župany, přezůvkami a fénem. Hotel de France je zcela nekuřácký. Hotel de France má také podzemní parkoviště s obsluhou a prodejnu suvenýrů. V téže budově najdete také kino promítající filmy v angličtině.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v této kategorii pokojů je k dispozici maximálně 1 přistýlka a dětská postýlka, a to na požádání a za poplatek. Podrobnější informace si vyžádejte přímo od hotelu. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že při rezervaci více než 7 pokojů mohou platit zvláštní podmínky a další poplatky. Podrobnější informace si vyžádejte přímo od hotelu. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Brunn am Gebirge14 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Maria Enzersdorf15 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach33 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf40 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn41 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město47 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter