Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel

Informace o Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel

Vítáme Vás na stránce Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel.

  • Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel

Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - A Luxury Collection Hotel Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bristol - A Luxury Collection Hotel
Ulice:  Kärntner Ring 1
Město:  1015 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7764 Kč
301 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bristol – A Luxury Collection Hotel byl postavený v roce 1892 přímo vedle Vídeňské státní opery a nabízí tak ideální polohu k objevování hlavních historických památek města. Pěšky je to jen kousek od nákupního bulváru Kärntner Strasse, katedrály sv. Štěpána i různých kulturních institucí. V restauraci Bristol Lounge oceněné 1 kuchařskou čepicí průvodce Gault Millau se připravují speciality rakouské a mezinárodní kuchyně. Hotel poskytuje ubytování v luxusních pokojích a apartmá s klimatizací, TV s plochou obrazovkou a elegantní mramorovou koupelnou. Pokojová služba je dostupná nepřetržitě a při příjezdu hosté obdrží bezplatnou minerální vodu i menší dárek na uvítanou. V restauraci hotelu se podávají snídaně formou bufetu, obchodní obědy i večeře a k dispozici jsou také speciální vegetariánská či veganská jídla. Vybere si zkrátka každý. Mezi 15:00 a 17:00 se podává odpolední čaj a jemné pečivo, mini sendviče, koláčky se šlehačkou, bio marmeláda, moučníky i domácí sladkosti. Relaxovat můžete v baru Bristol, který je prvním americkým barem ve Vídni. Personál vám zde připraví koktejly s tematikou opery, hudby či vína. V 5. poschodí hotelu je umístěné business centrum s počítači a tiskárnami. K dispozici je také posilovna s jedinečným fantastickým výhledem na vídeňskou okružní třídu Ringstraße a na Státní operu. Obě zařízení jsou přístupná zdarma 24 hodin denně. Hotel dále nabízí oceněnou concierge službu Clefs d'Or, jejíž zkušený tým je hostům k službám před i během jejich pobytu a zajišťuje pro ně informace o městě, vstupenky či rezervace míst a organizuje prohlídky města i výlety k okolním zajímavostem. Přímo před hotelem se nachází stanice metra Karlsplatz a počítat lze i s parkováním zajišťovaným obsluhou. Hotel stojí 10 minut chůze od kongresového centra Hofburg. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Zajímavosti v okolí

Vídeň692 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau29 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen40 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter