Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Palais Coburg Residenz

Informace o Palais Coburg Residenz

Vítáme Vás na stránce Palais Coburg Residenz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Palais Coburg Residenz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Palais Coburg Residenz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Palais Coburg Residenz.

  • Palais Coburg Residenz

Palais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - HotelyPalais Coburg Residenz Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Palais Coburg Residenz
Ulice:  Coburgbastei 4
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
19133 Kč
695 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Palais Coburg je luxusní 5hvězdičkový hotel v historické budově v centru Vídně. Nabízí klimatizovaná apartmá, gurmánskou restauraci a bezplatné Wi-Fi a kabelové připojení k internetu. Palais Coburg. provozuje exkluzivní wellness centrum s výhledem na střechy Vídně, saunou, parní lázní, vířivkou, krytým bazénem, sluneční terasou a moderním fitness centrem. V restauracích Silvio Nickol a Clementine im Glashaus se můžete těšit na gurmánská jídla rakouské a mezinárodní kuchyně a široký výběr vín. Palais Coburg stojí v docházkové vzdálenosti od katedrály Stephansdom, parku Stadtpark a několika stanic metra.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že 31. prosince 2014 je v ceně všech rezervací zahrnutý poplatek za povinnou slavnostní večeři. Bude probíhat v reprezentačních prostorách a vyžaduje se polo-formální oblečení (u mužů černý motýlek).

Zajímavosti v okolí

Vídeň362 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město47 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter