Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > InterContinental Wien

Informace o InterContinental Wien

Vítáme Vás na stránce InterContinental Wien na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu InterContinental Wien, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt InterContinental Wien, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro InterContinental Wien.

  • InterContinental Wien

InterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyInterContinental Wien Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  InterContinental Wien
Ulice:  Johannesgasse 28
Město:  1030 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3508 Kč
136 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

InterContinental Wien je hotel situovaný v centru Vídně, v blízkosti všech památek a jen kousek od stanice metra Stadtpark. Otevírá se z něho výhled na Stadpark (městský park). Wien InterContinental poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s moderním vybavením, jako je TV s plochou obrazovkou s digitálními programy a vysokorychlostní internet. Jedenáct pater je nekuřáckých. K dispozici jsou i bezbariérové pokoje. Hosté ubytovaní v některých pokojích/apartmá mají volný přístup do InterContinental Club Lounge, salonku ve 12. podlaží. Zde si mohou pochutnat na snídani, po celý den na teplém a studeném občerstvení a odpoledne se těšit na happy hour. Mohou také bezplatně využívat nepřetržitě otevřené business centrum a konferenční místnost s Wi-Fi zdarma. V hotelové restauraci MediterraNeo se podávají speciality mezinárodní kuchyně a tradiční vídeňská jídla. Dále je tu Café Vienna s nabídkou kávy, čaje a vídeňského pečiva. Ve večerních hodinách si pak mohou hosté zajít do baru Intermezzo s živou hudbou a vybrat si ze široké nabídky whisky a koktejlů. K zázemí hotelu patří dále špičkové fitcentrum, které je otevřené 24 hodin denně. Zahrnuje klasickou i parní saunu a solárium. Hosté v něm mají možnost využít také osobní fitness trenéry a dopřát si speciální obličejové a tělové procedury. Hotel nabízí i podzemní parkoviště a nepřetržitě dostupnou pokojovou službu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že za konzumaci obsahu minibaru se platí 8 EUR.

Zajímavosti v okolí

Vídeň789 mVídeň vánoční trhy
Schwechat10 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf12 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Klosterneuburg13 kmKlosterneuburg basketbal
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl21 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen40 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter