Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Novotel Suites Wien City

Informace o Novotel Suites Wien City

Vítáme Vás na stránce Novotel Suites Wien City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Novotel Suites Wien City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Novotel Suites Wien City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Novotel Suites Wien City.

  • Novotel Suites Wien City

Novotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNovotel Suites Wien City Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Novotel Suites Wien City
Ulice:  Radingerstraße 2
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1975 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Novotel Wien City Suites je hotel situovaný ve Vídni, v bezprostřední blízkosti výstavního a kongresového centra Messe Wien & Austria Center a jen 10 minut metrem od centra města se slavnými památkami, jako je katedrála svatého Štěpána. Hotel nabízí klimatizovaná apartmá, nepřetržitě otevřený gurmánský bufet, posilovnu a business koutek s Wi-Fi i vysokorychlostním internetem přes modem zdarma. Ráno se tu podává snídaně, ke které dostanou hosté bezplatně kávu a sušenky. Ve všech apartmá je připravená balená voda a každý den čaj a káva. Ve čtvrtek večer se zde provádějí zdarma masáže. Novotel Wien City Suites Wien má i parkovací garáž. Hotel se nachází pouhých 100 metrů od stanice metra Vorgartenstraße a 15 minut jízdy od zábavního parku Prater.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že masáže jsou dostupné zdarma ve čtvrtek večer od 18:00 do 20:00. Pokud cestujete s dětmi, sdělte prosím hotelu předem jejich počet a věk. Tuto informaci můžete uvést do zvláštních požadavků při rezervaci nebo ubytování kontaktovat přímo. Dětské postýlky jsou k dispozici na vyžádání. Jejich dostupnost musí potvrdit ubytování předem. V ceně pobytů se snídaní je zahrnuta snídaně pro až 2 děti do 15 let zdarma. Dvě děti do 15 let se mohou v pokoji rodičů či prarodičů při využití stávajícího uspořádání postelí ubytovat zdarma.

Zajímavosti v okolí

Vídeň3 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf15 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge16 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf17 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau33 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach36 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Mistelbach41 kmMistelbach an der Zaya
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
Vídeňské Nové Město49 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter