Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > ARCOTEL Kaiserwasser

Informace o ARCOTEL Kaiserwasser

Vítáme Vás na stránce ARCOTEL Kaiserwasser na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu ARCOTEL Kaiserwasser, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt ARCOTEL Kaiserwasser, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro ARCOTEL Kaiserwasser.

  • ARCOTEL Kaiserwasser

ARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Kaiserwasser Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  ARCOTEL Kaiserwasser
Ulice:  Wagramer Straße 8
Město:  1220 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2074 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

ARCOTEL Kaiserwasser se nachází naproti sídlu Organizace spojených národů i konferenčního a kongresového centra Austria Center Vienna, vedle rybníku Kaiserwasser s molem ke koupání, 100 metrů od stanice metra Kaisermühlen a 10 minut jízdy metrem od centra města. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Pokoje v ARCOTELU Kaiserwasser s výhledem na moderní panorama DonauCity a rekreační oblast Kaiserwasser jsou zařízené v červené a bílé barvě a mají kabelovou TV a DVD přehrávač. ARCOTEL Kaiserwasser zahrnuje saunu, parní saunu a moderní posilovnu s výhledem na Dunaj i centrum města. V restauraci se podávají typické rakouské speciality i veganské pokrmy. Zajít můžete také do příjemného baru. Parkování v soukromé garáži je k dispozici za příplatek. Letištní autobus Vienna Airport Lines staví přímo před hotelem. Rekreační oblast Kaiserwasser leží před hotelem a rekreační oblast Donauinsel je vzdálena jen 5 minut pěšky. Velké nákupní centrum Donauzentrum leží 5 minut jízdy metrem odsud. K hotelu se snadno dostanete přes Kagran a sjezd z dálnice A 22.

Zajímavosti v okolí

Vídeň5 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf15 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge17 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf18 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl24 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau34 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Altlengbach38 kmAltlengbach hotely
zobrazit vše
Mistelbach40 kmMistelbach an der Zaya
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
Vídeňské Nové Město50 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter