Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > DO&CO Hotel Vienna

Informace o DO&CO Hotel Vienna

Vítáme Vás na stránce DO&CO Hotel Vienna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu DO&CO Hotel Vienna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt DO&CO Hotel Vienna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro DO&CO Hotel Vienna.

  • DO&CO Hotel Vienna

DO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyDO&CO Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  DO&CO Hotel Vienna
Ulice:  Stephansplatz 12
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6102 Kč
237 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní 5hvězdičkový hotel je situovaný v unikátní budově Haas-Haus v centru Vídně, přímo naproti katedrále sv. Štěpána, a nabízí módní bar ONYX, gurmánskou restauraci DO&CO v nejvyšším patře a Wi-Fi i kabelový internet zdarma. DO&CO Hotel Vienna má velmi prostorné, stylové pokoje s moderním nábytkem, dřevěnou podlahou, klimatizací, posezením, velkým minibarem s exkluzivním výběrem vín a lihovin a velkou TV s plochou obrazovkou značky B&O s DVD přehrávačem. Elegantní koupelny jsou vybavené exkluzivnímu toaletními potřebami značky ETRO a dešťovou sprchou. K dispozici jsou také britské a americké zásuvky. Z pokojů je výhled na katedrálu, ulici nebo do dvora. Snídani i rozsáhlé menu pokojové služby si lze objednat 24 hodin denně. Hosté mohou využít volný vstup do exkluzivního fitness centra, které je vzdálené 10 minut chůze. Hotel se nachází přímo u stanice metra Stephansplatz (linky U1 a U3) a 10 minut chůze od kongresového centra Hofburg.


Důležité informace

Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že hotel stojí v pěší zóně, nevede k němu přímá cesta. Personál hotelu vás může počkat na ulici Singerstrasse naproti hotelu, kteří vám pomohou se zavazadly a zaparkují váš vůz v jedné z garáží v okolí.. Stačí, když několik minut před příjezdem zatelefonujete do hotelu.

Zajímavosti v okolí

Vídeň153 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf15 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf39 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město47 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter