Informace o NH Danube City

Vítáme Vás na stránce NH Danube City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu NH Danube City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt NH Danube City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro NH Danube City.

  • NH Danube City

NH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - HotelyNH Danube City Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  NH Danube City
Ulice:  Wagramer Straße 21
Město:  1220 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2075 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

NH Danube City se nachází pouhých 8 minut jízdy metrem od centra Vídně a pouhých 100 metrů od rekreační oblasti Alte Donau, přímo u sídla Organizace spojených národů a Austria Center Vienna. Stanice metra Alte Donau a Kaisermühlen jsou vzdáleny 500 metrů od hotelu. Všechny pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, Wi-Fi zdarma,TV s plochou obrazovkou, 2 telefony a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Nabízejí výhled na park a ostrov Dunaj s širokou škálou sportovních a rekreačních aktivit, nebo na město s katedrálou Stephansdom. Restaurace a bar Tarragona nabízí velkou snídani formou bufetu. K obědu a večeři nabízí jídla rakouské i mezinárodní kuchyně a široký výběr španělských tapas. Bar Tarragona se nachází v lobby a zve hosty k relaxaci a odpočinku až do pozdního večera. NH Danube City nabízí také saunu, parní saunu, fitness centrum a relaxační místnost. Wi-Fi a kabelové připojení k internetu je zdarma k dispozici ve společných prostorách a bezplatném business centru. Donauzentrum, největší vídeňské nákupní centrum, je vzdáleno jen 1 stanici metrem. Letištní autobus staví přímo před hotelem a poskytuje pravidelné spojení na mezinárodní letiště ve Vídni. V neděli můžete zdarma využít pozdní check-out až do 17:00.

Zajímavosti v okolí

Vídeň5 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf16 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge18 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf19 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl24 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau34 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf37 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Altlengbach38 kmAltlengbach hotely
zobrazit vše
Mistelbach39 kmMistelbach an der Zaya
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
 
 
facebook g+ twitter