Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Le Meridien Vienna

Informace o Le Meridien Vienna

Vítáme Vás na stránce Le Meridien Vienna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Meridien Vienna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Meridien Vienna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Meridien Vienna.

  • Le Meridien Vienna

Le Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Vienna Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Meridien Vienna
Ulice:  Robert-Stolz-Platz 1
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4101 Kč
159 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Le Méridien se nachází v srdci Vídně přímo na Ringstraße a nabízí vstup zdarma do svého luxusního wellness centra , bezplatný minibar s každodenním doplňováním, nepřetržitě otevřené fitness centrum a krytý bazén. Slavná Státní opera a oblíbená nákupní ulice Kärntner Strasse najdete přímo naaproti hotelu. Všechny pokoje v hotelu Le Meridien Vienna jsou prostorné a mají velkou TV s plochou obrazovkou a multimediálním systémem a minibar s nealkoholickými nápoji zdarma. Ve většině velkých koupelen je volně stojící vana ve viktoriánském stylu a samostatná masážní sprcha. Le Meridien má i wellness s bazénem, vířivkou a parní i klasickou saunou a fitness centrum se službami osobního trenéra. Objednat si lze také masáže. Hotel má terasu s výhledem do Schillerova parku, na které si během letních měsíců můžete vychutnat lehké občerstvení, džusy nebo koktejly. Hotelová restaurace a bar You nabízí místo k odpočinku, možnost vychutnat si lahodné pokrmy a osvěžující nápoje za doprovodu hudby, o kterou se postará DJ Resident. Relaxovat můžete také v champagne baru Le Moët s bohatou nabídkou koktejlů a vynikajících chuťovek, kávy illy se zákusky a podle sezóny také ústřice a lanýže. K palácovému komplexu Hofburg i ke kongresovému a společenskému centru dojdete od hotelu Le Meridien Vienna za 5 minut. Na stanici metra Karlsplatz jsou to pěšky jen 2 minuty. Hosté mají volný vstup na vybrané kulturní atrakce.


Důležité informace

Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím hotel předem o jejich počtu a věku. Upozorňujeme, že od ledna 2017 budou v hotelu probíhat renovace. Od 9:00 do 18:00 můžete zaznamenat hluk.

Zajímavosti v okolí

Vídeň810 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau29 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach33 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf39 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter