Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hotel Sacher Wien

Informace o Hotel Sacher Wien

Vítáme Vás na stránce Hotel Sacher Wien na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sacher Wien, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sacher Wien, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sacher Wien.

  • Hotel Sacher Wien

Hotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Sacher Wien Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sacher Wien
Ulice:  Philharmoniker-Straße 4
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11110 Kč
435 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tradiční hotel Sacher se nachází v centru Vídně, naproti Státní opeře a přímo vedle ulice Kärntner. K dopravnímu uzlu na náměstí Karlsplatz dojdete za pouhé 2 minuty. V restauracích Rote Bar a Anna Sacher se podávají jídla mezinárodní i tradiční vídeňské kuchyně a bar Blaue je oblíbeným místem pro setkávání. V kavárně Café Sacher si můžete objednat klasickou vídeňskou kávu a originální dort Sacher. Hotel Sacher Wien je otevřený od roku 1876 a je zařízený cennými starožitnostmi, elegantním nábytkem a známou sbírkou obrazů. Pokoje byly zařízeny individuálně s využitím vzácných materiálů. Ve wellness centru Sacher je dispozici široká nabídka masáží, kosmetických ošetření a wellness procedur. Ulice Kärntner Straße je nejdůležitější nákupní ulicí a pěší zónou v centru Vídně. Hotel Sacher Wien je vzdálený jen 5 až 10 minut chůze od okružní třídy Ringstrasse, muzea Albertina, katedrály sv. Štěpána a paláce Hofburg s kongresovým centrem.

Zajímavosti v okolí

Vídeň568 mVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf13 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf14 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl22 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau30 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf39 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach44 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město46 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter