Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hilton Vienna Plaza

Informace o Hilton Vienna Plaza

Vítáme Vás na stránce Hilton Vienna Plaza na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Vienna Plaza, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Vienna Plaza, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Vienna Plaza.

  • Hilton Vienna Plaza

Hilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - HotelyHilton Vienna Plaza Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Vienna Plaza
Ulice:  Schottenring 11
Město:  1010 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3397 Kč
135 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Hilton Vienna Plaza se nachází na historickém bulváru Ringstrasse, naproti budově vídeňské burzy a pouhých 10 minut chůze od elegantní nákupní ulice Graben v samém srdci Vídně. Wi-Fi je k dispozici ve společných prostorách zdarma a hosté mohou využít i pracovní stanice s Apple a PC. Hilton Vienna Plaza prošel na počátku roku 2014 kompletní renovací a kombinuje designové prvky moderny a Art Deco. Odpoledne si hosté mohou odpočinout a vychutnat si čaj nebo kávu ve vzdušné lobby. Sauna a posilovna jsou otevřeny 24 hodin denně. Pokoje a apartmá jsou zařízeny elegantním nábytkem a mají koupelnu s mramorovými detaily. Velká okna v pokojích lze otevřít. Hotelová restaurace Émile připravuje lahodné pokrmy rakouské a francouzské kuchyně z čerstvých sezónních ingrediencí. V nabídce je také široký výběr rakouských i zahraničních vín. Po dlouhém dni hosté mohou zajít do baru na různé alkoholické a nealkoholické drinky. V Executive Lounge hotelu Vienna Plaza se každé ráno zdarma podává snídaně, během které si můžete přečíst zahraniční noviny. Pokoje a apartmá Executive mají v ceně také celodenní občerstvení a nápoje, expresní check-in a check-out. Stanice metra Schottentor (linka U2) je pouhé 2 minuty pěšky od hotelu Hilton Vienna Plaza.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Brunn am Gebirge14 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Maria Enzersdorf15 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau31 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach34 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf40 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn41 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach43 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město47 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter