Informace o Hotel Vienna

Vítáme Vás na stránce Hotel Vienna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Vienna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Vienna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Vienna.

  • Hotel Vienna

Hotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Vienna Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Vienna
Ulice:  Große Stadtgutgasse 31
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1445 Kč
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Vienna se nachází v historické části vídeňské čtvrti Leopoldstadt, pouhých 5 minut chůze od stanice metra Praterstern. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu a hosté mohou zdarma využívat iPad v baru. Hotel Vienna má tiché pokoje s kabelovou TV, minibarem, trezorem, posezením a koupelnou s fénem. Do centra města dojedete metrem za 10 minut. Hned za stanicí metra se rozkládá zábavní park Prater s velkým ruským kolem. Hotel Vienna nabízí za příplatek soukromá garážová stání. Nedaleko hotelu je k dispozici také omezený počet veřejných parkovacích míst.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o zcela nekuřácký hotel.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau32 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach42 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter