Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Strandhotel Alte Donau

Informace o Strandhotel Alte Donau

Vítáme Vás na stránce Strandhotel Alte Donau na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Strandhotel Alte Donau, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Strandhotel Alte Donau, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Strandhotel Alte Donau.

  • Strandhotel Alte Donau

Strandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - HotelyStrandhotel Alte Donau Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Strandhotel Alte Donau
Ulice:  Wagramer Straße 51
Město:  1220 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2753 Kč
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubghrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Strandhotel Alte Donau se může pochlubit soukromou pláží a hostům umožňuje bezplatné využívání parkoviště a Wi-Fi. Do centra Vídně od něj dojedete metrem za pár minut. Pokoje jsou moderní a mají koupelnu s podlahovým vytápěním. Z většiny se otevírá výhled na vodní plochu, která představuje slepé rameno Dunaje. Některé pokoje mají také klimatizaci. V létě se snídaně formou bufetu podává na zahradě. Ve vstupní hale je k dispozici internetový terminál. Na pláži jsou pro hosty připravena skládací lehátka, slunečníky a veslice. Strandhotel stojí přímo u cyklostezky a hosté si zde mohou uschovat kola v uzamykatelné garáži. Na požádání vám hotel může jízdní kola zdarma zapůjčit. Strandhotel Alte Donau dělí jen pár minut chůze od největšího vídeňského nákupního centra Donauzentrum. Stanice metra Alte Donau (na lince U1) je odtud vzdálená asi 250 metrů. Nedaleko hotelu se také nachází rekreační oblast Donauinsel a ústředí OSN.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel má 2 patra a není zde výtah.

Zajímavosti v okolí

Vídeň6 kmVídeň vánoční trhy
Klosterneuburg11 kmKlosterneuburg basketbal
Schwechat12 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf16 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge18 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf20 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl24 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau35 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf37 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mistelbach39 kmMistelbach an der Zaya
zobrazit vše
Altlengbach39 kmAltlengbach hotely
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen42 kmDonnerskirchen golfové hriště
 
 
facebook g+ twitter