Informace o Hotel Eitljörg

Vítáme Vás na stránce Hotel Eitljörg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Eitljörg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Eitljörg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Eitljörg.

  • Hotel Eitljörg

Hotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Eitljörg Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Eitljörg
Ulice:  Filmteichstraße 5
Město:  1100 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1794 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnoslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Eitljörg se nachází vedle parku Oberlaa v jižní části Vídně, jen 20 minut jízdy od centra a letiště. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování. Hotel Eitljörg má pokoje se satelitní TV, psacím stolem, minibarem, trezorem a koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem. Restaurace má zimní zahradu a podává se zde vídeňská a česká kuchyně. V létě je otevřena pivní zahrada. K dispozici je také zasedací místnost s kapacitou 25 osob.

Zajímavosti v okolí

Schwechat6 kmSchwechat pevnost
Maria Lanzendorf6 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň7 kmVídeň vánoční trhy
Brunn am Gebirge11 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf11 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl15 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Klosterneuburg19 kmKlosterneuburg basketbal
Bad Vöslau26 kmBad Vöslau termální lázně
Bruckneudorf33 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Breitenbrunn34 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
zobrazit vše
Donnerskirchen34 kmDonnerskirchen golfové hriště
Altlengbach36 kmAltlengbach hotely
Vídeňské Nové Město41 kmWiener Neustadt koně
Mistelbach48 kmMistelbach an der Zaya
Mörbisch am See49 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter