Evropa > Rakousko > Vídeň kraj > Vídeň okres > Vídeň > Hotel Praterstern

Informace o Hotel Praterstern

Vítáme Vás na stránce Hotel Praterstern na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Praterstern, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Praterstern, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Praterstern.

  • Hotel Praterstern

Hotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - HotelyHotel Praterstern Vídeň - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Praterstern
Ulice:  Mayergasse 6
Město:  1020 Vienna
Okres:  Vídeň okres
Kraj:  Vídeň kraj
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1346 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgfislhrrotrnlelzhja

Rychlý popis

Hotel Praterstern se nachází v tradiční vídeňské budově, pouze 5 minut metrem od katedrály sv. Štěpána. Nabízí malebný dvůr plný zeleně, pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV a placené Wi-Fi. Na místě je zpoplatněné veřejné parkoviště a hosté si mohou také rezervovat garážové parkovací stání za příplatek. Praterstern Hotel stojí v blízkosti mnoha restaurací a 1 minutu pěšky od stanice metra Praterstern, ze které se metrem na trase U1 dostanete za 5 minut do centra města. Přímým vlakovým spojem se odtud dostanete také na vídeňské letiště.

Zajímavosti v okolí

Vídeň2 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat11 kmSchwechat pevnost
Klosterneuburg12 kmKlosterneuburg basketbal
Maria Lanzendorf14 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Brunn am Gebirge15 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf16 kmMaria Enzersdorf ubytování
Gramatneusiedl23 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau31 kmBad Vöslau termální lázně
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bruckneudorf38 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
zobrazit vše
Breitenbrunn40 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Donnerskirchen41 kmDonnerskirchen golfové hriště
Mistelbach42 kmMistelbach an der Zaya
Vídeňské Nové Město48 kmWiener Neustadt koně
 
 
facebook g+ twitter