Informace o Hotel Kvarner Palace

Vítáme Vás na stránce Hotel Kvarner Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kvarner Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kvarner Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kvarner Palace.

  • Hotel Kvarner Palace

Hotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - HotelyHotel Kvarner Palace Crikvenica - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kvarner Palace
Ulice:  Dr. Sobol 1
Město:  51260 Crikvenica
Okres:  Crikvenica
Kraj:  Přímořsko-gorskokotarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Kvarner Palace poskytuje ubytování v prostorných pokojích v samém srdci crikvenické riviéry, v nejmalebnější části Kvarnerského zálivu, 200 metrů od písčité pláže a 20 km od letiště Rijeka. Hotel v sobě spojuje kouzlo dob dávno minulých s moderními vymoženostmi. Těšit se tak můžete například na venkovní bazén se sluneční terasou, krytý bazén i wellness centrum. Hotel Kvarner Palace servíruje vynikající pokrmy středomořské i regionální kuchyně a je ideálním místem k odpočinku a regeneraci, kde si můžete dosyta užít moře, slunce i čerstvého vzduchu. Hotel Kvarner Palace obývá historickou budovu, která v roce 2006 prošla kompletní a v letech 2013 až 2014 částečnou rekonstrukcí. Hosté mohou navštívit 2 lounge bary a využívat 2 tenisové kurty.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v hotelu se platí v HRK (Kuna), a to v závislosti na denním směnném kurzu.

Zajímavosti v okolí

Crikvenica-Dramalj3 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Šilo5 kmŠilo Krk
Omišalj11 kmOmišalj Krk ostrov
Kraljevica14 kmKraljevica Uvala Scott
Rijeka25 kmRijeka pláže
Opatija35 kmOpatija apartmány
Mošcenička Draga35 kmMošćenička Draga hotel Marina
Ičici35 kmIčići marina
Lovran35 kmLovran Chorvatsko
Josipdol48 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter