Asie > Nepál > Sauraha > Hotel Parkside

Informace o Hotel Parkside

Vítáme Vás na stránce Hotel Parkside na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Parkside, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Parkside, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Parkside.

  • Hotel Parkside

Hotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - HotelyHotel Parkside Sauraha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Parkside
Ulice:  Bachhauli-6, Hattisar, Sauraha, Chitwan, Nepal.
Město:  44207 Sauraha
Země:  Nepál
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
673 Kč
$29
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresrunlarzh

Rychlý popis

Hotel Parkside stojí v těsném sousedství národního parku Chitwan a nabízí možnost zajištění prohlídky vesnice, jízdy na slonu a dobrodružného safari v džungli. V celém hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Hotel se nachází v blízkosti vsi Tharu, a pouhých pár minut chůze od břehu řeky Rapti. Na letiště Bharatpur je to odtud to 30 minut jízdy a města Káthmándú a Pokhara jsou odtud vzdálena 5 hodin jízdy. Hotelové pokoje jsou klimatizované a vybavené osobním trezorem, šatní skříní a posezením. Ve vlastní koupelně s vanou teče studená i teplá voda, ohřívaná pomocí slunečních panelů. Parkside Hotel nabízí úschovnu zavazadel, službu pronájmu automobilů, prodej vstupenek a přepážku s turistickými informacemi. Můžete si zde vypůjčit kolo a vydat se do okolí, nebo si zajít na večeři do hotelové restaurace s nabídkou pokrmů nepálské, čínské a kontinentální kuchyně. K dispozici je i pokojová služba.

 
 
facebook g+ twitter