Asie > Irák > Arbil > East Home Hotel

Informace o East Home Hotel

Vítáme Vás na stránce East Home Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu East Home Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt East Home Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro East Home Hotel.

  • East Home Hotel

East Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyEast Home Hotel Arbil - Pensionhotel - Hotely
Název:  East Home Hotel
Ulice:  Street Shoresh vs. Zagros company
Město:  44001 Erbil
Země:  Irák
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1735 Kč
$70
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím East Home Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter