Informace o Hotel Flavio

Vítáme Vás na stránce Hotel Flavio na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Flavio, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Flavio, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Flavio.

  • Hotel Flavio

Hotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Flavio Řím - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Flavio
Ulice:  Via Mamiani 28
Město:  00185 Rome
Okres:  Řím provincie
Kraj:  Řím kraj
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1033 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Útulný Hotel Flavio v centru Říma se nachází na příhodném místě nedaleko vlakového nádraží Termini a v pěší vzdálenosti od některých významných památek. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Hotel se může pochlubit skvělou polohou pro návštěvu míst jako Koloseum nebo bazilika sv. Jana na Lateráně. Z hotelu se snadno dostanete k veřejné dopravě, kterou se můžete vydat na prohlídku krás Vatikánu. Hotel Flavio má strategické umístění mezi divadlem Brancaccio, divadlem Ambra Jovinelli, bazilikou Santa Maria Maggiore a stanicí metra Vittorio Emanuele. Nabízí útulné prostředí penzionu se službami 3hvězdičkového hotelu. V Hotel Flavio si můžete užít pobyt v pohodlných pokojích s moderním vybavením a službami, jako je nedaleké parkoviště, Wi-Fi připojení k internetu a pokojová služba.


Důležité informace

Žádost o pozdní příjezd musí ubytování potvrdit předem. Při rezervaci pokoje se snídaní se snídaně podává v pokoji. Informujte prosím Hotel Flavio o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter