Evropa > Itálie > Abruzzo > Teramo > Silvi Marina > Hotel Mion ubytování Silvi Marina

Informace o Hotel Mion ubytování Silvi Marina

Vítáme Vás na stránce Hotel Mion ubytování Silvi Marina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Mion ubytování Silvi Marina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Mion ubytování Silvi Marina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Mion ubytování Silvi Marina.

  • Hotel Mion ubytování Silvi Marina

Hotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - HotelyHotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - HotelyHotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - HotelyHotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - HotelyHotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - HotelyHotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - HotelyHotel Mion ubytování Silvi Marina Silvi Marina - Pensionhotel - Hotely
Název:  MION Hotel
Poloha:  U moře
Ulice:  via Garibaldi, 22
Město:  64028 Silvi Marina
Okres:  Teramo
Kraj:  Abruzzo
Země:  Itálie
Tel.:  +39-085-9350935
Fax:  +39-085-9350864
Mapa:  přejít na mapu
www:  http://www.mionhotel.com
e-mail:  info@mionhotel.com
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitnl

Hotel Mion Silvi Marina

Poloha: Přímo na pláži v Silvi Marina na italském Jadranu. Nádherné místo pro perfektní dovolenou na pláži. Můžete relaxovat u bazénu nebo na pláži u hotelu. Na letiště Liberi Pescara a vlakové nádraží Pescara je pouze 12 km.

Hotel: 4-hvězdičkový hotel s veškerým komfortem. Pokoje s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, satelitní TV, telefonem, sociálním zařízením, trezorem a mnoho dalšího.

Restaurace s bufetem nebo à la carte se specializuje na italské speciality, ryby a vína z regionu Abruzzo.

Služby: Bazén s hydromasáží, exotická zahrada s květinami a palmami, soukromá pláž u moře, lázně a sauna. Kánoe, půjčovna kol a kolečkových bruslích. Prádelna, internet zdarma, zasedací místnosti a pomocné administrativní služby. Zábava i pro děti. Parkování je zajištěno. 24-hodinová recepce.

Okolí: Výlety na Jadranu, výlety lodí do Abruzzo nebo celodenní výlet do Říma. Také Pescara, Teramound a L`Aquila není daleko.

 
Počet zhlédnutí za rok 2019: 69 | Celkem: 6896
 
facebook g+ twitter