Informace o Park Plaza Arena Pula

Vítáme Vás na stránce Park Plaza Arena Pula na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Park Plaza Arena Pula, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Park Plaza Arena Pula, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Park Plaza Arena Pula.

  • Park Plaza Arena Pula

Park Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - HotelyPark Plaza Arena Pula Puntižela-Pula - Pensionhotel - Hotely
Název:  Park Plaza Arena Pula
Ulice:  Verudella 31
Město:  52100 Pula
Okres:  Pula okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Park Plaza Arena Pula se nachází uprostřed voňavého borovicového lesa, pouhých 50 metrů od pobřeží Jaderského moře, a v květnu 2015 prošel renovací. Nabízí léčebné a wellness centrum se 2 bazény s mořskou vodou, slunnou terasou a výhledem na moře. Moderní pokoje jsou zařízené designovým nábytkem. K dispozici v nich budete mít klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou, minibar a posezení. V koupelně najdete fén a bezplatné toaletní potřeby. Krátkou procházkou lze dojít na avenue Verudela, kde najdete kavárnu Espressamente Illy, champagne bar, několik restaurací, obchody a značkové butiky. Zhruba 4 km je to do centra Puly se známým starořímským amfiteátrem, kde se dnes konají koncerty a živá vystoupení. Letiště v Pule leží 10 km daleko. Park Plaza Arena Pula nabízí službu půjčení auta nebo jízdních kol.


Důležité informace

Hotel si ověří platnost vaší kreditní karty. Pokud bude neplatná, budete muset hotelu do 24 hodin poskytnout jinou, platnou kreditní kartu, jinak bude vaše rezervace zrušena.

Zajímavosti v okolí

Pula4 kmPula koloseum
Medulin9 kmMedulin kemp
Korenica33 kmKorenica monument
Poreč48 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter