Informace o Grand Hotel Slavia

Vítáme Vás na stránce Grand Hotel Slavia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hotel Slavia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hotel Slavia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hotel Slavia.

  • Grand Hotel Slavia

Grand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - HotelyGrand Hotel Slavia Baška Voda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hotel Slavia
Ulice:  Obala Sv. Nikole 71
Město:  21320 Baška Voda
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1269 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlzh

Rychlý popis

Grand Hotel Slavia se nachází v historické budově stojící v centru městečka Baška Voda, pouhých 50 metrů od nejbližší pláže, v roce 2016 prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí restauraci, vlastní wellness centrum i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, posezením, kabelovou TV s plochou obrazovkou, minibarem a trezorem. Ve všech najdete také vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. V hotelové restauraci Del Posto s terasou a výhledem na Jaderské moře se podávají zdravé a inovativní pokrmy středomořské kuchyně. Součástí hotelu je také rozsáhlé wellness centrum Fontana SPA s bazénem a saunami. Na základě předchozí rezervace jsou dostupné i nejrůznější masáže a kosmetické procedury. Hotel stojí 13 km od historického města Makarska. Na letiště Split je to 100 km a 200 km dělí ubytování od letiště Dubrovník.


Důležité informace

Upozorňujeme, že uvedené fotografie jsou pouze ilustrační.

Zajímavosti v okolí

Brela3 kmBrela Makarska
Makarska10 kmMakarska riviéra
Bol27 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac43 kmGradac pláže
Split45 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter