Informace o Hotel Bacchus

Vítáme Vás na stránce Hotel Bacchus na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bacchus, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bacchus, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bacchus.

  • Hotel Bacchus

Hotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - HotelyHotel Bacchus Baška Voda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bacchus
Ulice:  Obala Sv. Nikole 89
Město:  21320 Baška Voda
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofislhrronlzh

Rychlý popis

Bacchus Hotel se nachází pouhých 20 metrů od pláže Nikolina označené modrou vlajkou, 200 metrů od centra letoviska Baška Voda, a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, restauraci, bar i menší wellness centrum s krytým bazénem, saunou a masážemi. Všechny pokoje jsou zařízené v pastelových barvách a jejich součástí je manželská postel velikosti King, koupelna, minibar, satelitní TV i telefon. K některým z nich patří také zařízený balkon. V hotelová restauraci Baccho s terasou a výhledem na moře jsou podávány snídaně formou bufetu a večeře à la carte doplněné širokou nabídkou místních vín. Relaxovat můžete také v baru Captains Tavern s bohatým sortimentem nápojů. Na pláži i v rezortu se lze věnovat celé řadě nejrůznějších rekreačních aktivit. Od nejbližších nočních klubů je Bacchus Hotel vzdálený pouhých 50 metrů. Na autobusové nádraží Baška Voda je to 200 metrů a snadno dostupné jsou i další destinace na celé Makarské riviéře. Od pulzujícího letoviska Makarska je hotel vzdálený pouhých 10,5 km. Parkoviště lze využívat zdarma.

Zajímavosti v okolí

Brela3 kmBrela Makarska
Makarska9 kmMakarska riviéra
Bol27 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac43 kmGradac pláže
Split45 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter