Informace o Hotel Park Split

Vítáme Vás na stránce Hotel Park Split na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Park Split, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Park Split, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Park Split.

  • Hotel Park Split

Hotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - HotelyHotel Park Split Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Park Split
Ulice:  Hatzeov Perivoj 3
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3704 Kč
145 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tradiční prvotřídní Hotel Park Split byl postavený v roce 1921 a kompletně zrekonstruovaný v roce 2015. Nachází se v centru Splitu, hned vedle slavné pláže Bačvice. Nabízí venkovní bazén, luxusní restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Pokoje jsou klimatizované a snoubí moderní komfort s tradiční elegancí. Mají TV s plochou obrazovkou a trezor. Prostorná koupelna je vybavena župany, pantofli a bezplatnými toaletními potřebami. Součástí hotelu je wellness centrum se soukromou vířivkou, saunou a posilovnou. V hotelu dále najdete restauraci, bar a velkou terasu s typickou a autentickou středomořskou atmosférou. Hotel Park Split se nachází 1 km od Diokleciánova paláce zapsaném na seznamu UNESCO a 700 metrů od trajektového přístavu a autobusového a vlakového nádraží. Letiště Split je 23 km daleko.

Zajímavosti v okolí

Split827 mSplit ubytování
Podstrana9 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir17 kmTrogir památky
Seget Donji18 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica21 kmSeget Vranjica dovolená
Marina28 kmMarina jachting
Bol32 kmBol Chorvatsko
Hvar37 kmHvar lezení
Brela42 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter