Informace o Seehotel Böck-Brunn

Vítáme Vás na stránce Seehotel Böck-Brunn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Seehotel Böck-Brunn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Seehotel Böck-Brunn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Seehotel Böck-Brunn.

  • Seehotel Böck-Brunn

Seehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - HotelySeehotel Böck-Brunn Brunn am Gebirge - Pensionhotel - Hotely
Název:  Seehotel Böck-Brunn
Ulice:  Wiener Straße 196
Město:  2345 Brunn am Gebirge
Okres:  Mödling okres
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1154 Kč
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubghrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Seehotel Böck-Brunn se nachází ve městě Brunn am Gebirge, na jižním okraji Vídně, jen kousek od dálnic A2 a A21, a nabízí přímý a bezplatný přístup do parku o rozloze 10 hektarů s jezerem vhodným ke koupání, které je velké 20 000 m². Pokoje mají nábytek z třešňového dřeva, satelitní TV, trezor a koupelnu. V některých je také minibar. Ve veřejných prostorách i v pokojích lze využívat bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici neplacené parkoviště. Böck-Brunn Seehotel se nachází 1,5 km od nákupního centra SCS a necelých 30 minut jízdy tramvají Badner Bahn od centra Vídně a budovy státní opery a také od lázeňského města Baden.

Zajímavosti v okolí

Brunn am Gebirge2 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf3 kmMaria Enzersdorf ubytování
Maria Lanzendorf9 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Vídeň12 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat13 kmSchwechat pevnost
Gramatneusiedl17 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Bad Vöslau18 kmBad Vöslau termální lázně
Klosterneuburg22 kmKlosterneuburg basketbal
Altlengbach29 kmAltlengbach hotely
Vídeňské Nové Město36 kmWiener Neustadt koně
zobrazit vše
Donnerskirchen36 kmDonnerskirchen golfové hriště
Breitenbrunn37 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf39 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mörbisch am See49 kmMörbisch am See pláž
Herzogenburg50 kmHerzogenburg varhany
 
 
facebook g+ twitter