Informace o Hotel Morgana

Vítáme Vás na stránce Hotel Morgana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Morgana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Morgana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Morgana.

  • Hotel Morgana

Hotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Morgana Řím - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Morgana
Ulice:  Via Filippo Turati 31/37
Město:  00185 Rome
Okres:  Řím provincie
Kraj:  Řím kraj
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1867 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Morgana se nachází v Římě, jen 200 metrů od vlakového nádraží Termini. Nabízí pokoje se starožitným nábytkem a moderními vybavením a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ke Koloseu jsou to jen 2 stanice metrem. Z okolí hotelu je výborné spojení městskou dopravou do všech částí Řím a na mezinárodní letiště Fiumicino a Ciampino. Hotel má jídelnu, kde se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Společné prostory jsou laděné do teplých barev a zařízené klasickým dřevěným nábytkem. Morgana Hotel stojí naproti malé posilovně, do které mají hosté vstup zdarma. K vybavení pokojů patří satelitní TV s plochou obrazovkou s placenými programy. Některé pokoje jsou zařízené moderně, jiné pak spíše v klasickém stylu.


Důležité informace

Upozornění: jako záruku rezervace nelze použít kartu Visa Electron. Při rezervaci 4 a více pokojů je požadována záloha a platí jiné storno podmínky. Všechny rezervace musejí být garantovány kreditní kartou na jméno hosta. Pokud je kreditní karta použitá zajištění rezervace na jiné jméno, rezervace nebude přijata a budete požádáni o jinou kreditní kartu. Upozornění: v případě předčasného odjezdu bude účtována plná cena původně rezervovaného pobytu.

 
 
facebook g+ twitter