Evropa > Itálie > Kalábrie > Vibo Valentia > Tropea > Hotel Villa Antica Tropea

Informace o Hotel Villa Antica Tropea

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Antica Tropea na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Antica Tropea, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Antica Tropea, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Antica Tropea.

  • Hotel Villa Antica Tropea

Hotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Antica Tropea Tropea - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Antica Tropea
Ulice:  Via Pietro Ruffo di Calabria 37
Město:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1038 Kč
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tato historická vila se nachází v centru Tropey. Nabízí velkou okouzlující zahradu s klasickými sochami, stoly a židlemi a klimatizované pokoje s antickými prvky a bezplatným Wi-Fi. Villa Antica Tropea je vzdálená 5 minut pěšky od vlakového nádraží v Tropee a rovněž 5 minut pěšky od Piazza Ercole, hlavního náměstí města. V okolí najdete spoustu restaurací, obchodů a barů. Hotelové pokoje mají satelitní TV, minibar, vlastní koupelnu s fénem, postele z kovaného železa a dřevěný nábytek a jsou vymalované příjemnými barvami. Některé z nich mají zdi pokryté freskami. Na střešní terase nebo v zahradě vily Antica se podává bohatá kontinentální snídaně obsahující sladká i slaná jídla.


Důležité informace

Doprava mezi hotelem a letištěm Lamezia Terme je k dispozici na vyžádání a za příplatek. Upozorňujeme, že ubytování sídlí v budově bez výtahu.

 
 
facebook g+ twitter