Informace o Joainig's Hotel Garni

Vítáme Vás na stránce Joainig's Hotel Garni na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Joainig's Hotel Garni, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Joainig's Hotel Garni, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Joainig's Hotel Garni.

  • Joainig's Hotel Garni

Joainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyJoainig's Hotel Garni Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Joainig's Hotel Garni
Ulice:  Kochwirtplatz 4
Město:  9210 Pörtschach am Wörthersee
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutany
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2071 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresithuruslnlarzh

Rychlý popis

Rodinný Joainig's Hotel Garni se nachází v obci Pörtschach a nabízí soukromou pláž s lehátky a slunečníky přímo na břehu jezera Wörthersee, jen pár metrů od hotelu, i restauraci se zimní zahradou a menu složeným z korutanských specialit a pokrmů středomořské kuchyně. Hotel poskytuje ubytování v prostorných pokojích s balkonem, satelitní TV s plochou obrazovkou, chladničkou a koupelnou. Na požádání jsou přímo na pokojích také podávány snídaně. Při příjezdu hosté obdrží sklenku vína Prosecco a láhev minerální vody. Na požádání jsou k dispozici také župany, přezůvky, rychlovarné konvice a dětské chůvičky. Součástí hotelu Joainig je rovněž wellness centrum se suchou i parní saunou a fitness centrum. Pro děti je v zahradě připraveno velké dětské hřiště se spoustou her a aktivit. Během července a srpna je na hřišti v době, kdy jsou podávána jídla, zajišťována služba hlídání dětí. Vysokorychlostní Wi-Fi je dostupné zdarma a počítat lze také s internetovým terminálem a tiskárnou umístěnými ve vstupní hale. Parkování na místě je zdarma a bezplatně mohou hosté využívat také hotelová jízdní kola, která jsou ideálním prostředkem pro prohlídku okolí (dostupnost závisí na aktuální obsazenosti). Hotel Joainig stojí přibližně 15 minut chůze od centra obce Pörtschach. Na požádání je zdarma zajišťována doprava z letiště Klagenfurt a vlakových nádraží Klagenfurt a Pörtschach i zpět.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace bude od 1. listopadu 2016 do 28. dubna 2017 zavřená.

Zajímavosti v okolí

Pörtschach am Wörthersee3 kmPörtschach am Wörther See
Feldkirchen v Korutanech13 kmFeldkirchen in Kärnten
Ossiach15 kmOssiach jezero Ossiacher See
Ferlach16 kmFerlach Korutany
Ledenitzen17 kmLedenitzen u Faak am See
Sankt Niklas an der Drau18 kmSankt Niklas an der Drau
Annenheim21 kmAnnenheim Ossiacher See
Villach25 kmVillach hokej
Heiligengeist32 kmHeiligengeist ubytování
Bad Kleinkirchheim36 kmBad Kleinkirchheim lázně
zobrazit vše
Millstatt50 kmMillstatt jezero Millstätter See
 
 
facebook g+ twitter