Informace o Hotel Andreas

Vítáme Vás na stránce Hotel Andreas na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Andreas, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Andreas, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Andreas.

  • Hotel Andreas

Hotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - HotelyHotel Andreas Canazei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Andreas
Ulice:  Streda Dolomites 30
Město:  38032 Canazei
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3897 Kč
152 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudafislronlarzhja

Rychlý popis

Hotel Andreas se nachází pouhých 100 metrů od běžkařských tras ve středisku Canazei. Svým hostům nabízí moderní wellness centrum, tradiční restauraci a klasické pokoje s vlastním balkonem. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí hostům možnost bezplatného parkování. Hosté mohou využít široký výběr wellness zařízení, včetně posilovny, turecké lázně a vířivky. Andreas Hotel nabízí ubytování v pokojích s parketovými podlahami, připojením k internetu, satelitní TV a rádiem. V některých pokojích jsou k dispozici župany a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Restaurace nabízí pokrmy místní i národní kuchyně. Snídaně se podává formou bohatého bufetu. Hotel je vzdálen pouhých 200 metrů od centra města a 500 metrů od lyžařského vleku. Toto oblíbené lyžařské středisko je součástí okruhu Sella Ronda se 175 km sjezdovek.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo13 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter