Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Cristina Hotel Venice Beach

Informace o Cristina Hotel Venice Beach

Vítáme Vás na stránce Cristina Hotel Venice Beach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Cristina Hotel Venice Beach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Cristina Hotel Venice Beach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Cristina Hotel Venice Beach.

  • Cristina Hotel Venice Beach

Cristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - HotelyCristina Hotel Venice Beach Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Cristina Hotel Venice Beach
Ulice:  Corso Europa 34
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudaronlzh

Rychlý popis

Cristina Hotel Venice Beach se nachází v centru Bibione, 3 minuty chůze od vlastní bezplatné soukromé pláže. Nabízí klimatizované pokoje a bar s terasou, kde se v létě podává snídaně. Cristina Hotel poskytuje pokoje s LCD TV, trezorem, koupelnou, výhledem na okolní borovice nebo Jaderské moře a v některých případech s balkonem. Snídaně se podává formou bufetu se sladkým i slaným výběrem. Hotel má dva bary, jeden je ve vstupní hale a druhý na terase. K dispozici je zóna s neplaceným Wi-Fi a garáž. Hosté obdrží poukaz na slunečník zdarma na pláži. Podél pláže najdete mnoho restaurací a termální lázně v Bibione jsou vzdálené pouhých 800 metrů. Můžete také navštívit maják, který stojí 3 km odtud.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter