Informace o Hotel Ivan

Vítáme Vás na stránce Hotel Ivan na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ivan, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ivan, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ivan.

  • Hotel Ivan

Hotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - HotelyHotel Ivan Šibenik - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ivan
Ulice:  Hoteli Solaris 86
Město:  22000 Šibenik
Okres:  Šibenik okres
Kraj:  Šibenicko-kninská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrptithusvrunofislhrronlzh

Rychlý popis

Hotel Ivan se nachází 2 minut chůze od pláže a 6 km od centra Šibeniku. Je součástí komplexu Solaris Hotels Resort. Obklopuje ho svěží středomořská vegetace a nabízí wellness centrum s bazény, tenisové kurty, restauraci, kde se podávají dalmatské speciality a ubytování v moderních pokojích. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, satelitní TV, minibarem a trezorem. Standardem je také koupelna se sprchou. Wellness centrum zahrnuje komplex krytých bazénů s mořskou i sladkou vodou a řadou podvodních efektů, saunu, hammam a fitcentrum. Hosté si v něm mohou dopřát také různé obličejové a tělové procedury, včetně masáží a bahenních kúr. Hlavní vchod hotelu zdobí reprodukce zobrazující unikátní primoštenské vinice. Ivan Hotel disponuje i nočním klubem a kongresovými prostory. V komplexu Solaris Resort jsou pak různé snack bary, Lounge Restaurant Sibinium a původní dalmatská vesnice s tradičními tavernami. Solaris Resort dále nabízí aquapark, dětské hřiště, zázemí pro vodní sporty, kurty na plážový volejbal a řadu jiných zařízení a táhnou se podél něj 4 km pláží.

Zajímavosti v okolí

Šibenik5 kmŠibenik historie
Vodice12 kmVodice pláže
Skradin14 kmSkradin Krka
Marina27 kmMarina jachting
Seget Vranjica33 kmSeget Vranjica dovolená
Seget Donji34 kmSeget Chorvatsko
Trogir36 kmTrogir památky
Biograd na Moru45 kmBiograd na moru kemp
Split50 kmSplit ubytování
 
 
facebook g+ twitter