Informace o Divota Apartment Hotel

Vítáme Vás na stránce Divota Apartment Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Divota Apartment Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Divota Apartment Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Divota Apartment Hotel.

  • Divota Apartment Hotel

Divota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - HotelyDivota Apartment Hotel Split - Pensionhotel - Hotely
Název:  Divota Apartment Hotel
Ulice:  Plinarska 75
Město:  21000 Split
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1077 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Divota Apartment Hotel poskytuje klimatizovaná studia a pokoje na 5 místech ve čtvrti Veli Varoš ve Splitu. Ve studiích najdete bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout.Diokleciánův palác, zapsaný na seznamu památek UNESCO, i přímořská promenáda Riva jsou odtud vzdáleny pouhých 5 minut chůze. Součástí zařízení všech studií i pokojů je kávovar a dokovací stanicí pro iPod. Ve vlastní koupelně je sprchový kout. Studia jsou vybavena také posezením s pohovkou a kuchyňským koutem s nádobím, myčkou a troubou. Divota Apartment Hotel je vzdálen sotva 500 metrů od pláže Zvončac a od pláže Bačvice ho dělí 1 km. Z Divota Apartment Hotel je snadno přístupný také kopec Marjan, který nabízí dobré podmínky pro pěší turistiku i jízdu na kole. K hlavnímu autobusovému a vlakovému nádraží a k přístavu s trajekty směřujícími na okolní ostrovy je to odtud 800 metrů. Letiště Split je vzdálené 25 km. Recepce vám za příplatek zajistí kyvadlovou dopravu.


Důležité informace

Informujte prosím Divota Apartment Hotel předem o předpokládaném čase svého příjezdu. Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků, nebo poskytovatele ubytování kontaktovat přímo. Upozorňujeme, že studia a pokoje v Divota Apartment Hotel jsou umístěna na různých adresách. Recepce se nachází na adrese Plinarska ul. 75, pouhých 150 metrů od ulic Vijugasta, Kovačića a Radmilovića.

Zajímavosti v okolí

Split639 mSplit ubytování
Podstrana10 kmPodstrana San Antonio Hotel
Trogir15 kmTrogir památky
Seget Donji17 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica20 kmSeget Vranjica dovolená
Marina27 kmMarina jachting
Bol33 kmBol Chorvatsko
Hvar38 kmHvar lezení
Brela43 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter